Vnitřní hydroizolace nádrže na vodu

Pitná voda je nejcennějším přírodním zdrojem a nezbytným pro naši existenci. Přístup k čisté pitné vodě bez znečišťujících látek dnes vnímáme jako společné dobro. To vytváří potřebu čistých, zdravých, bezpečných a vodotěsných zařízení pro zpracování a skladování vody. Těmito druhy ocelových nebo betonových zařízení jsou vodní nádrže, nádrže, úpravny vody nebo odsolovací zařízení, které jsou konstruovány podle specifických předpisů a specifikací pitné vody, jak je popsáno v právních předpisech každé země. Testy obsahu minerálů, úpravy vody, teploty, PH a chemikálií musí být neustále prováděny, aby se udržely zdravé vodní podmínky. Stará zařízení proto potřebují údržbu a hydroizolaci a nová zařízení musí zaručit dlouhou životnost.

Vodní nádrže čelí různým druhům hrozeb a musí být dobře vodotěsné a zároveň chráněny před pozitivním a negativním tlakem. Zhoršení může být způsobeno chemickým napadením, otěrem, změnami teploty nebo pravidelným cyklováním mokra a sucha.

Tlak podzemní vody může vytvořit vlasové trhliny, které mohou umožnit podzemní vodě a rozpustným solím proniknout a způsobit korozi ocelové výztuže. Pokud není nainstalován správný vnitřní hydroizolační systém, tlak vody může způsobit úniky vody, které mohou způsobit poškození konstrukce. Kromě toho, pokud dochází k únikům vody, může se objevit problém růstu mikroorganismů nebo bakterií a způsobit zdravotní problémy.

To je důvod, proč hydroizolační materiály, které se používají v nádržích na pitnou vodu, musí poskytovat vysoké standardy hydroizolace a bezpečnosti. Musí zabraňovat tvorbě řas a plísní a musí být odolné vůči vysokým hydrostatickým tlakům a korozi.

Hydroizolační systém vodních nádrží a nádrží ALCHIMICA založený na dvousložkovém tixotropním nátěru HYPERDESMO®-2K-W chrání infrastrukturu před otěrem, mokrými/suchými cykly a chemikáliemi. Naše řešení bez obsahu rozpouštědel, HYPERDESMO®-2K-W, které je certifikováno pro použití v nádržích na pitnou vodu, nabízí trvanlivost tím, že je extrémně hydrofobní a odolné proti hydrolýze.

Kromě toho nabízí Alchimica také systém pro vnější hydroizolaci vodních nádrží. Certifikované HYPERDESMO®-PB se svými vynikajícími schopnostmi přemosťovat trhliny a chemickou odolností se od počátku vypořádává s hrozbami, jako jsou nestejné statické síly, průnik vody, agresivní chemikálie, pronikání plynů, vnější mechanické tlaky a měnící se teploty.

S našimi osvědčenými a konkurenceschopnými řešeními minimalizujeme náklady na údržbu, poskytujeme ochranu a dlouhodobou životnost. Stanovili jsme nové standardy v oblasti hydroizolací.

Doporučená skladba:

Hydroizolace nádrží na vodu

2 položek celkem
hyperdesmo 2kw a 1.5kg 12.630.009 and b
od 3 340,63 Kč

Dvousložkový polyuretanový nátěr - pro hydroizolaci a ochranu nádrží na vodu z betonu, oceli, aj. Vhodné pro nádrže na pitnou vodu.

+ další
Kód: 2KW9G
HYPERSEAL EXPERT 150
od 182,47 Kč

Jednosložkový těsnící tmel na bázi polyuretanu s nízkým modulem pružnosti, ideální pro použití za vysoké vlhkosti. Držitelem certifikátu CE dle EN 15651-1 (tmely pro fasády) a...

Kód: 330.011.300.700