Hydroizolace mostovky

Mostovky jsou během své životnosti vystaveny vysokému mechanickému namáhání a v takto velkých důležitých stavebních konstrukcích působí různé faktory, které způsobují výrazná poškození betonových podkladů, což vede ke korozi výztuže, čímž dochází k hydroizolaci a ochraně jejich palubek. stavební spáry životně důležité při jejich stavbě.

Konkrétně drsné klimatické podmínky hrají významnou roli na trvanlivosti po celou dobu životnosti mostů, což je škodlivé pro jejich životnost.

Mostovky jsou navíc vystaveny velkému zatížení, které způsobuje neustálý pohyb, což znamená nutnost instalace hydroizolačního systému se schopností přemosťovat trhliny, které zvyšují ochranu a přizpůsobují se jejich pohybu a tím možnému vzniku nových trhlin.

Dalším kritickým problémem, který se objevuje, je chemická agrese různých látek, jako jsou soli a oleje, které padají na asfalt a poté pronikají mostovkou, což může způsobit poškození betonu. Tyto faktory způsobují, že hydroizolace mostovky pomocí systémů, které mohou nabídnout vysokou chemickou odolnost, je prvořadá pro zamezení poškození betonu.

Hydroizolační systém mostovky ALCHIMICA na bázi HYPERDESMO®-300 je dokonalým řešením pro každý malý i velký most. HYPERDESMO®-300 je jednosložková, vlhkostí vytvrzující polyuretanová/polymočovinová tekutá membrána, speciálně navržená pro hydroizolaci mostovek. HYPERDESMO®-300 vykazuje vlastnosti přemosťování trhlin v širokém rozsahu vysokých nebo nízkých teplot, má vynikající odolnost vůči různým chemikáliím a také proti pronikání iontů chlóru. I když se jedná o kapalný systém nanášení za studena, který lze snadno aplikovat bez potřeby speciálního aplikačního zařízení. CE certifikováno podle ETAG 033 „TEKUTÉ SOUPRAVY HYDROIZOLAČNÍCH SOUPRAV MOSTŮ“.

Stáhnout leták HYPERDESMO-300

2 položek celkem
GEODESMO PRIMER 50
GEODESMO PRIMER 50
Skladem (>5 ks)
od 425,50 Kč

Rychlevytvrzující základní primer na bázi polyuretanu. Vhodný na mnoho druhů podkladů (beton, kov), především na velmi porézní beton. Pokud si nejste jistí, mrkněte do tabulky...

+ další
Kód: 578.002.001.700
Hyperdesmo 300 jpg
487,63 Kč

Vysoce chemicky odolná, jednosložková, tekutá polyuretan/polyurea membrána pro náročné hydroizolační aplikace s těžkým zatížením. Vhodné pro hydroizolaci bazénů (pod dlaždice),...

Kód: 273.740.001.700