THIXO TOOL (1KG)

Kód: 657.001.601.700
1 hodnocení
Značka: ALCHIMICA SA
173,73 Kč / ks 143,58 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Zahušťující přísada zajišťující nestékavost hydroizolací HYPERDESMO ®. Zlepšuje aplikaci v silně nakloněných, nerovných nebo zcela svislých podkladech. Doporučený poměr přidání je 10 - 30 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THIXO TOOL se používá jako přísada do tekuté hydroizolace HYPERDESMO CLASSIC pro zahuštění materiálu.

THIXO TOOL je jedinečná přísada vyvinutá společností Alchimica za účelem řešení aplikačních obtíží řady materiálů ze systému Hyperdesmo ® v silně nakloněných, nerovných nebo zcela svislých podkladech. Doporučený poměr přidání je 10 - 30 % v závislosti na sklonu povrchu, stavu podkladu a požadované finální spotřebě Thixo Tool.

Lze použít společně s urychlovačem tuhnutí Accelerator 3000A, pokud je jeho použití doporučeno.

Thixo Tool nepoužívejte s žádným z produktů řady Hyperdesmo ® PB které jsou doplněné o bitumen (jednosložkové nebo dvousložkové).

Materiál je k dispozici v 1kg balení-salám, které umožňuje jednoduché přidání k Hyperdesmo® materiálům bez velkých ztrát.


Thixo Tool je materiál, který sice výrazně zvyšuje tixotropní vlastnosti produktů Hyperdesmo®, ale ani v nejmenším neovlivňuje konečnou viskozitu produktu.

 

DOPORUČENO PRO zvýšení tixotropních vlastností (snížení samonivelace) produktů z řady Hyperdesmo®.

Například:
Hydroizolace a ochrana PU pěn.
Nehladký finální povrch pěny ztěžuje aplikaci standardního Hyperdesmo®, protože pokrytí není homogenní. Na vyvýšeninách není dostatek materiálu a ve prohlubních bude přebytek materiálu, na kterém se mohou tvořit bubliny.


Hydroizolace detailů oplechování na střechách.
Obvykle je tyto body nutné natřít několika vrstvami produktu Hyperdesmo®, aby se dosáhlo minimální tloušťky povlaku. Pomocí Thixo-Tool lze aplikaci v těchto bodech provést maximálně v jedné až dvou vrstvách.


Hydroizolace a ochrana střechy, kde je podklad velmi nerovný.
Stejně jako v případě výše zmíněné ochrany PU pěny je obtížné dosáhnout rovnoměrné tloušťky membrány, pokud je podklad nerovný. Pomocí Thixo-Tool můžete upravit reologii Hyperdesmo® tak, aby všechny oblasti byly pokryty jednotnou vrstvou.


Hydroizolace a ochrana střech z vlnitého plechu.
Tato aplikace při použití samonivelačních výrobků může být obtížná, protože opět budete mít nerovnoměrnou spotřebu materiálu. Pomocí Thixo-Tool můžete upravit reologii Hyperdesmo® tak, aby všechny oblasti byly pokryty jednotnou vrstvou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroizolace podle užití
Hmotnost: 1 kg

Thixo Tool

LOGO_ALCHMICA_BLACK 

Řecký výrobce tekutých polyuretanových membrán pro střechy, terasy, balkony, zemní stavby, mosty, bazény a mnoho dalších aplikací. Přes 35 let na trhu, exportuje do více než 120 zemí světa.