THIXO TOOL (1KG)

Kód: 657.001.601.700
Neohodnoceno
Značka: ALCHIMICA SA
170,57 Kč / ks 140,97 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Revoluční přísada modifikující tixotropní vlastnosti hydroizolací HYPERDESMO ®. Zlepšuje aplikaci v silně nakloněných, nerovných nebo zcela svislých podkladech. Doporučený poměr přidání je 10 - 30 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THIXO TOOL je jedinečná přísada vyvinutá společností Alchimica za účelem řešení aplikačních obtíží řady materiálů ze systému Hyperdesmo ® v silně nakloněných, nerovných nebo zcela svislých podkladech. Doporučený poměr přidání je 10 - 30 % v závislosti na sklonu povrchu, stavu podkladu a požadované finální spotřebě Thixo Tool. Lze použít společně s Accelerator 3000A, pokud je jeho použití doporučeno.

Thixo Tool nepoužívejte s žádným z produktů řady Hyperdesmo ® PB které jsou doplněné o bitumen (jednosložkové nebo dvousložkové).

Materiál je k dispozici v 1kg balení-salám, které umožňuje jednoduché přidání k Hyperdesmo® materiálům bez velkých ztrát.
Thixo Tool je materiál, který sice výrazně zvyšuje tixotropní vlastnosti produktů Hyperdesmo®, ale ani v nejmenším neovlivňuje konečnou viskozitu produktu.

 

DOPORUČENO PRO zvýšení tixotropních vlastností (snížení samonivelace) produktů z řady Hyperdesmo®.

Například:
Hydroizolace a ochrana PU pěn.
Nehladký finální povrch pěny ztěžuje aplikaci standardního Hyperdesmo®, protože pokrytí není homogenní. Na vyvýšeninách není dostatek materiálu a ve prohlubních bude přebytek materiálu, na kterém se mohou tvořit bubliny.


Hydroizolace detailů oplechování na střechách.
Obvykle je tyto body nutné natřít několika vrstvami produktu Hyperdesmo®, aby se dosáhlo minimální tloušťky povlaku. Pomocí Thixo-Tool lze aplikaci v těchto bodech provést maximálně v jedné až dvou vrstvách.


Hydroizolace a ochrana střechy, kde je podklad velmi nerovný.
Stejně jako v případě výše zmíněné ochrany PU pěny je obtížné dosáhnout rovnoměrné tloušťky membrány, pokud je podklad nerovný. Pomocí Thixo-Tool můžete upravit reologii Hyperdesmo® tak, aby všechny oblasti byly pokryty jednotnou vrstvou.


Hydroizolace a ochrana střech z vlnitého plechu.
Tato aplikace při použití samonivelačních výrobků může být obtížná, protože opět budete mít nerovnoměrnou spotřebu materiálu. Pomocí Thixo-Tool můžete upravit reologii Hyperdesmo® tak, aby všechny oblasti byly pokryty jednotnou vrstvou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroizolace podle užití
Hmotnost: 1 kg

Thixo Tool

LOGO_ALCHMICA_BLACK 

Řecký výrobce tekutých polyuretanových membrán pro střechy, terasy, balkony, zemní stavby, mosty, bazény a mnoho dalších aplikací. Přes 35 let na trhu, exportuje do více než 120 zemí světa.